Kryštůfek se nakonec domova také na stará kolínka dočkal :). Bylo jednoznačné, že nejspokojenější bude jako jedináček, tak, jak byl celý život zvyklý. A nakonec našel v srpnu 2019 domov nedaleko v mladé rodince, která mu poskytla dostatek času na zvyknutí na děti i kočičky, chodili s ním ven, hráli si, podepsání adopční smlouvy tak bylo třešničkou na dortu. Doufáme, že Kryštůfí bude hodňajz, umí být nerudný, přeci jen je to děd. Ale věřím v dobré zítřky, tak se těším na zprávy z nového domova.
-----
Hepínkovi zemřel páneček a jeho žena se bohužel nemá čas o Hepího starat, navíc sama půjde do nemocnice. A tak jsem moc ráda, že se nabídla moje láskyplná dočaskářka Dorotka, že by pro Hepího měla místečko (a Daníkovi děkuji za převoz).
Hepík, ač 12ti letý, je aktivní čiperný důchodce, velikostí pod kolena, kolem 10kg, který vám ještě nemálo let bude dělat příjemnou společnost. Trochu ho necháme ještě veterinárně vyšetřit, protože ač základ od pána měl, smrdí mu z tlamičky a to není radno přehlížet. Také necháme nabrat krve, jestli nepotřebuje nějakou dietku.
Kažopádně Hepík může jít do nového domečku, doporučujeme spíš k lidem, kteří nejsou celý den v práci, aby nevadilo jeho občasné štěkání. Jinak je snášenlivý Hepík s ostatními pejsky i fenkami, je kastrovaný, může i k dětem, na lidi bez výjimky hodný.
V případě zájmu o Hepíčka mi můžete napsat zde na fcb do zprávy, nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo můžete volat na +420 603 143 341 prosím mezi 19-20h. Hepík je aktuálně na Jižní Moravě nedaleko Brna.
 
hepi1
hepi2