DOKUMENTY

Snažím se spolek vést již mnoho let tak, aby nebyly nejmenší pochybnosti o jeho fungování. O tom, kam jdou vaše dary, a že Psí cesta František je skutečným srdcovým pomocníkem pro stará zvířulátka. Vy, co sledujete náš facebook, to snad i z příspěvků cítíte. Také tam najdete album účtů dokládající každý jeden výdaj z transparentního účtu, který spolek má..
I přesto se najdou lidé natolik zapšklí ve svých životech, že se rozhodli raději škodit životům cizím. V duchu hesla "nevadí, že moje koza nedojí, ale ať chcípne i ta sousedova" tudíž žijí jen zlem, šíří jedy, a jelikož nemají svůj život naplněný láskou a světlem, tak se snaží zhasnout i to světlo naše (což se jim nemůže podařit :)). Nicméně, je to sice opruz řešit pořád nějakou kontrolu vnitřně rozervaného občana, na druhou stranu díky tomu máme vše tak dokonale podložené ofiko, že i přístřešek pro koně je zakreslen a schválen stavebním ouřadou :). Ony totiž kontroly měly dokázat, že nám tu stojí kotce jako černé stavby :) :) :). 
Pořád platí: pokud budete mít o čemkoli nejasno, nebo pochybovat, nebo budete chtít odpověď, nejsnazší cestou je zeptat se :). Moje babička vždy říkala: "líná pusa, holý neštěstí" :). A vzhledem k tomu, že se opravdu nemám za co stydět, tak směle do toho :).
 
Výsledky kontrol a šetření:
10.2. 2020   Kontrola KVS - kontrola povinností spolku, kontrola proti týrání
  2.3. 2020   Kontrola KVS - kontrola povinností spolku, kontrola proti týrání
15.4. 2020   Kontrola KVS - kontrola povinností spolku, kontrola proti týrání