SPOLUCESTUJÍCÍ

Ráda bych poděkovala výjimečným a jedinečným lidem, kteří darovali kousek ze svého pohodlí a placeného času na podporu tomuto projektu. Jsou to tedy spolucestující na Cestě jménem František. V případě zájmu se přidat do skupiny pasažérů :), mě prosím napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte +420 603 143 341. Možnosti pomoci jsou neomezené stejně jako naše mysl, a určitě vymyslíme, jak by se naše cesty mohly potkat :)

  • 🔝 Neskutečný dar nám poslali andělé Gábi & Lukáš Jordánovi z firmy www.Dogs4u.cz 💞🐾Obojky různých velikostí na míru přesně dle mého přání ze super odolného kvalitního matroše Biothane®, které zvládnou bezúdržbově i náš drsný bláto terén 💪. A navíc nám to vyrobili ZDARMA, budu brečet, je to fakt mega.. Gábi, Luky, Dogs4u.cz děkuji za Vaše dobrá srdce i práci, děkuji za pejsky i sebe, že jste 😘💝🥇
    dogs4u
  • Jsem poctěna, že jsme byli zařazeni do projektu Click & Feed, kde stačí malinko, abyste pomohli - kliknout na web:  https://www.clickandfeed.cz/ . Nemusíte se bát, kam se až proklikáte nebo nějakých virů, je to opravdu ověřené a mnoho let dobře fungující. Hlavním sponzorem je Brit, kterým také krmím, takže s úctou děkuji, že i nám jde takto jednoduše jedním klikem pomoct. Skvělý nápad, parádní realizace.     Brit banner 1         CNF Banner velký
  • Do naší jurtičky jsem potřebovala bezpečností ohrádku kolem kamen, přeci jen, někteří pejsci už hůř vidí nebo motají nožkami, tak aby si neublížili. Oslovila jsem vícero řemeslníků a firem pracujících s kovem, aby se mi nakonec ozval neskutečný pár Martin Křelina se ženou Kaťulkou Beránkovou, že se dívají na naše stránky, a hádejte co, udělali nám překrásnou ohrádku přesně podle mých výmyslů jako DÁREK PRO PEJSKY!!! Navíc je opravdu vymakaná, krásná a kvalitní, drží na zemi, takže ji posunout nepůjde ani objemnějším pajdavým pejskům :). Jejich krásnou práci najdete na www.mkmetal.cz . Přivezli mi navíc božskou zábranu osobně, tak jsem poctěna, že dnes jsou tito dobrosrdeční lidé také už mezi lidmi, kteří u nás budou mít vždy srdce i dveře otevřeny :). 

  • Za naprosto ojedinělou a neskutečnou nadílku děkuji společnosti zoohit.cz (a panu Marceli Boškovi, který se mnou měl trpělivost :) ). V zoohitu jsem spokojená cenami, i vstřícnou zákaznickou odezvou na případnou neshodu v zásilce nebo žádost o výměnu, takže je to už několik let můj skalní eshop. Ale toto jsem od nich nečekla, ohromné a moc děkuji, máme díky vám zásoby určitě na celé tři až čtyři měsíce!
    zoohit

  • Vděčnost a poklona před odvahou, úcta před vervou a energií, s jakou se vrhla do tvorby webu Míša Ševčíková. Ač je pro ni tvorba webu začínající službou, kterou nabízí, nebála se čelit mým připomínkám, sama navrhovala možnosti, jak to udělat lépe a hlavně opravdu klobouk dolů před tímto človíčkem. Není v tom zatím zběhlá jak jiní profi programátoři, přesto hledala cesty, jak to jde. Naladila se na hlavní myšlenku projektu a pochopila mě jako člověka, ne jako klienta. Navíc parádní výsledek mluví za vše. Vzácná bytost, jedinečná spolupráce, z hloubky srdce upřímné doporučení :)