TRVALE UVÍTÁME

Chcete nám pomoct a NEMÁTE MOC PENÍZŮ? NEVADÍ! Zavolejte, přijeďte pomoct s manuální prací, vždy tu bude co dělat pro ty, kteří mají rádi přírodní fitko. Můžete také vyvenčit pejsky, postarat se o jejich pohodlí, nebo jen tak pobýt a pomoct nám Vaším úsměvem a stejným smýšlením. Práce je radostná, protože je neustále odměňována těmi, pro které ji děláme. Zvířiulátek je tu spousta, kočičky, koníci, pejsci... a trvale málo chapadel na hlazení :).

CHCETE POSLAT KORUNAČKU NEBO MATERIÁLNÍ DÁREČKY? Pokud chcete podpořit konkrétního pejska, dejte do předmětu platebního příkazu jeho jméno, prosím. Určitě dáme na našich facebookových stránkách vědět, co pěkného jsme mu z Vašeho daru pořídili nebo jakou podporu zajistili. Číslo transparentního účtu je: 2700954154/2010 (Fio banka), IBAN: CZ7420100000002700954154, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX. Z materiálních věcí se u nás neztratí nikdy: peřiny (prosím NE PÉŘOVÉ :)), staré povlečení / ručníky, savé podložky, Alavis.. Využijeme i věci vyřazené, ať nemusíte kupovat vůbec nic. Polštáře na pelíšky, deky...

Jestli chcete zakoupit a poslat krmení, potom prosím jen o granulky, kterými krmíme - Brit nebo Calibry adult nebo pro seniory, nebo granulky od JK Animals. Využijeme i otevřené zbylé (pokud nejsou prošlé nebo žluklé). Pejskům chutnají i kvalitní konzervy :). Hodně servíruji syrové maso nebo velké syrové kosti na okus (kloubové hovězí, např.). Pamlskujeme piškoty a sušenými plíčkami, třeba. Co nedávám, jsou buvolí kůže (víc chemie jak kůže), tak ty nemusíte :). 

Kdybyste si nebyli jistí, písněte mi mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo večer zavolejte mezi 19 -20h na 603 143 341. A domluvíme se.

S láskou děkuji i za ty, co neumějí mluvit slovy, ale vyjádří vám to rádi osobně ;-)