22.9.18 - tak si to představte, málem neměla budoucnost a dnes odjela do TRVALÉHO DOMOVA, odkud je první zpráva, jaký je poklad a že nemůžou uvěřit, že takové dobračisko pejsek existuje :-D! Nebojte se adopcí z útulku! Jsou to neuvěřitelně vděční tvorečci. A pokud si nejste jistí povahou, můžete mě kontaktovat, určitě ráda poradím s výběrem :). Barča nepobyla ani extra dlouho v dočasce, a už se svou dokonalou přátelskou povahou docestovala k pánovi, kterému právě jí podobný pejsek nedávno odešel. Budou se mít pro sebe 24h denně, věřím, že zprávy z nového domova budou stále tak nadšené. Barušce totiž není co vytknout, a tak jsem opět nadšená, jak se celý osud může díky dobrým lidem hezky otočit <3.
--------------------------------------------------
Málem ji potrefila diagnoza špatně léčitelné starší fenky, což pro nejsou dobré vyhlídky na osud v útulku. Ale jsem moc ráda, že to s ní v tom brněnském nevzdali, zoperovali ji rozsáhlé nádory mléčné lišty vč. kastrace, a dali jí tak šanci na nový život :).
Baruška je menší překrásná a hlavně hrozně vděčná pohodová fenka, která u nás v dočasce čeká na trvalou rodinku. Za skvělý popis i péči děkuji Lucince, kterou si dovolím citovat:
"Barča, Baru, Baruš - na vše už dnes fenečka slyší :). Je to klidná a pohodová fenka gaučového typu, velice mazlivá. Bojácná není, jen nedůvěřivá při prvním kontaktu k cizím. Psů se nebojí. Zvládá základní povely, je čistotná a venčí se na zahradě. Umí si říci, když se jí chce ven. Když chce zpět dovnitř, ťuká tlapkou na dveře :).
Umí chodit na vodítku. Ze začátku moc nežrala, ale když zjistila, že jí misku vymete psí kámoš, tak už neváhá. Jinak mlsná huba to je, u lednice a linky je první. Trpělivě čeká co spadne, ale nežebrá nahlas. Když jíme, sedí a hypnotizuje očima. Nekoukáme na ni, protože má v očích výraz "já chudák největší měsíc nejedla!!!!" :-D :-D. K dětem je vhodná, štěká minimálně, ale na samotu zvyklá evidentně není (je nám neustále v patách), ale nějakou dobu v klidu vydrží sama."
Fenečce doléčujeme jizvu po operaci a ještě jí potom nabereme kontrolně krev. Nicméně v případě zájmu o adopci můžete napsat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolat na tel.č. +420 603 143 341 (prosím mezi 19 - 20h večer), popř. napsat přímo mně do zprávy zde na fcb.
Děkuji velmi pěkně s láskou všem, kteří to s Barunenkou nevzdali a dali jí tak šanci na život :). A Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolat na tel.č. +420 603 143 341 (prosím mezi 19 - 20h večer), popř. napsat přímo mně do zprávy zde na fcb, kde jsem pod profilem Jana Hrstková PsíCestaFrantišek
DSCN30501
DSCN30581
DSCN30511