Toto je překrásný případ toho, jak se dokáží lidé kolikrát s různými názory spojit v jedno, pokud jde o stejnou věc - dobro zvířulátka :).

Kontaktovala mě slečna, která není lhostejná vůči tomu, co se kolem ní děje a já jsem za takové lidi nesmírně šťastná. Nadávat z pohodlí televizní pohovky umí každý, ale doopravdy jednat je výsadou králů (královen ;-)). A tak jsem se díky sl.Jarce dozvěděla o pejskovi u staré babičky ze stejného domu, kterému je snad 14 let, a má natolik špatné zoubky, že už skoro ani jíst nemůže. A jak by mu mohla pomoct, že by ho klidně asi i na veterinu vozila, ale paní důchodkyně na to nebude mít peníze, a tak o tom nechce moc slyšet. A že zná její vnučku, kterou prý možná znám i já.. 

No co vám budu povídat, slovo dalo slovo, díky vnučce Markétě, která babičce vysvětlila podmínky doživotní smlouvy, jsme dostaly do rukou podklady, abych mohla pejska zafinancovat výměnou za slib maximální péče a dodržování veškerých veterinárních pokynů a rad. Díky Jarce pejsek už dalšího dne frčel na předoperační vyšetření, spolu s bábi, která měla samou radostí slzy v očích. Doktor říkal, že to nebylo za pět minut 12, ale skoro v hodině dvanácté, bez pomoci by se Brix Vánoc nedožil..

Děcka já se děsně ráda dojímám nad pohádkama v reálu :). A toto je jedna z nich. Protože jste její nedílnou součástí - bez vašich příspěvků bych pomoc nabídnout nemohla :). Takto možná sami nemáme extra finance, ale pořád dost na to, abychom pomohli jednomu starému páru babičce se psím dědečkem ke snad ještě dlouhému společnému zdravému důchodu :).

38788499 290124798429856 7390356995095658496 n