22.12.17 - Mikeš odjel bydlet k paní do Prahy, která pejska naštěstí nemá jako nečekaný vánoční dárek pro děti, ale jako dlouho vyhledávaný chtěný dárek pro sebe . Tak věříme, že si budou dělat radost společně .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnešní Mikča je už parťák do rodiny, může k dětem, dalším pejskům, kočičkám.. Minulost hází pomalu za hlavu, a to je dobře, protože toho v životě moc přívětivého nepoznal. O to raději se nyní učí pravidlům, je to šikulka . Je to 8-letý aktivní klučina, má cca 8kg. Komu se jeho osmičky zalíbí ?

Mikešek tak nějak "zbyl" u boudy po dědovi, který se o něj už nezvládl starat. Jenže příbuzným utíkal ze zahrady, tak ho dali na řetěz. A měl po srandě. Nemohla jsem se na tu fotku dívat a nic neudělat., tak jsme ho přijali pod spolek a hledáme mu domov, kde ho rozhodně na řetěz nedají..

Z počátku se všeho bál a adekvátně tomu také reagoval. Ale učí se zpomalit, přemýšlet, nechat sebou manipulovat. Do vany a osprchovat se, to se nechá . Je to také přístupem dočaskářky Petry, která má velkou trpělivost a něhu, to bude Mikča potřebovat i v nové rodině. Ne křik a nadávky, ale psím jazykem vás naučíme mluvit .

V případě zájmu o Mikču prosím napište mi mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.m, pošlu Vám dotazník. Pro více informací můžete volat mezi 19 -20h na 603 143 341. Mikeš se nachází u Mladé Boleslavi (StČ. kraj).

20170925 190658 preview