1.6.2018 věřím, že život je dar, který když objevíme, nalezneme vnitřní klid. Darem Barbušky bylo naučit mě odpuštění na nejhlubší možné úrovni. Splnila své božské poselství, a tak se rozhodla jít. Vedra posledních dní jí cestu za most usnadnila, přesto ještě včera dopoledne poťapala, snědla pár kuřecích krků a odpoledne si lehla a začala mi dávat čas se připravit.. Už to poznám, dech je měkčí, očička už na Cestě, tělíčko však čeká, až si máma vyřídí svoje egoistické vzpomínky.. na noc jsem si lehla k ní na zem. A pošeptala jsem jí, že může.. že jsem připravená a vidím už, jak na ni ostatní čekají.. V míru a přirozeně Barbuška odešla, symbolicky na Den dětí, připomínku koloběhu života..
Nikdy nebudu připravená dost.. tečou mi potoky slz.. Barbušce na Cestu Lásky..
------------------------------------------------------------------------------------------------------
celou Cestu naší miliované Barbušky můžete sledovat na mém facebookovém profilu https://www.facebook.com/janka.hrstkova ; mám její album nastavené jako veřejné a pod ním v komentářích jsem vždy přidávala aktualizace, jak se vyvíjel její stav a jak se Barbulence zlaté u nás dařilo..
------------------------------------------------------------------------------------------------------

U podobně orientovaného spolku Dejte nám šanci (psí hospic) jsem požádala o zvážení adopce na dožití a jako stálici k nám, Barbuchu, starou kříženku vlkodava. Velký černý pes s bílým čumáčkem, to je prostě moje slabost, láska na první pohled . A když bylo potvrzeno, že Barbušce změna snad jen prospěje, protože u nich už nedává schody (a já tu mám jen jeden z terasy), nebylo co řešit . Někdy změny nejsou pro staroušky dobré, ale jsem ráda, že v tomto případě to je naopak .
Barbuška zapadla do smečky, no ostatně je skoro celodenní spáčka, tak po očichání jí všichni dali prostor pro její motající se noženky. Podporujeme klouby, béčka a céčka pro seniory, a paní doktorka, co k nám přijela k Barbušce (ta by cestu zvládala jen s obtížemi), jí také vzala krev. Má zvýšené bílé krvinky odpovídající zánětu v jizvě po operaci bříška, ale to dáme snad brzy do pořádku. Žel také drobný náznak anemie a zhoršená játra, ale později ještě testy zopakujeme, abychom měly srovnání. 

Barbuška nebude k adopci, u nás zůstane, dokud jí to zdraví a vlastní pohodlí dovolí . A já doufám, že to bude ještě hodně dlouho 

Kdybyste chtěli poslat něco málo pro naši bábušku Barbušku, budou se hodit např. savé podložky, jejich spotřeba dramaticky stoupla . Nebo lososový olejíček, přidáváme na zlepšení srsti. Nebo Alavis pro koně (kvůli ceně se nevyplatí pro psy ;-)), nebo jen pošlete myšlenku na sílu pro Barbušku. Sama vyhledává zimu, což pro její klouby není ideál. Na druhou stranu se v teple těžce přehřívá. Tak hledáme kompromisy a chladná místa v jurtě a na noc jí aspoň nožky podložím, aby na ni netáhlo. Máme to už sehrané a klape nám to, ale bude potřebovat hodně sil . Děkuji, že na ni myslíte .

číslo účtu je: 2700954154/2010 (Fio banka)
IBAN: CZ7420100000002700954154
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

IMG 20171120 225318IMG 20171125 074733