2.11.17 - fňuk fňuk . Všude jich bylo plno, tak když teď nejsou, kde jsou ?! V novém snad trvalém domově . SPOLEČNĚÉÉÉÉ!!!! Jsem celá napjatá, bude jim určitě smutno jako mně, ale snad to všechno klapne a budou se s novými majiteli krásně doplňovat. 
Ač se může přihlásit ještě původní majitel, už v to ani nedoufám ..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
KÁŤA je MALÁ ČERNÁ rachejtle, cca 4-5 měsíců, 4 kilečka energie, co vám ráno skočí na peřinu a bude žužlat nos, co na vás bude cenit své mléčné zoubky a zkoušet, jestli by se nedaly shodit na vaší ruce, co vám ale venku bude chodit za patami a držet se jako klíště náruče, pokud bude nabídnuta . Je to neohrožené lehce přidrzlé stvoření, které také může fungovat jako hlásič, takže do bytu na 10h sama doma fakt není vhodná ani v případě tolerantních sousedů . Někdy jí taky říkám Kaťuše, což je pro ni podobně výstižné, jako rachejtle 
ŠKUBÁNEK - její asi bráška, světlý 6,5kg, střapkatý, odhaduji ani ne rok (ale oproti Kátě už je přezubený). Škubí si hlídá přítomnost Káti, ohlíží se po ní, takže rozdělení ho bude chvililinku mrzet (tak den, dva ). Určitě by mu pomohli další pejsci v domácnosti, ale není to podmínkou. Je to milý nekonfliktní pejsek, lehce nejistý z novot a cizinců, ale za piškot je jeho srdce vaše. 

Říjnoví nalezenci z podblanicka u nás poznávají život vesnický, budou tedy zvyklí na ostatní zvířátka jako slepičky, ovečky ap. Hlavně jsou to štěnda - jaké si je vychováte, takoví budou . Naučila jsem je na obojek (neznali) a vodítko, aby netahali. Učíme hygienu a pravidla smečkového chování (třeba že jejich je jen jedna miska, nebo já své dvě ruce mám na víc psů jak na ně . U nás podstoupí ještě veterinární kolečko, ale zájemci se můžete hlásit již nyní: prosím o mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.m, odkud vám pošlu dotazník k vyplnění a dodám bližší info. Také můžete volat, prosím mezi 19 - 20h na tel.č. +420 603 143 341. Na nové majitele budu vzhledem k věku, atraktivnímu vzhledu a tomu, že oba půjdou nekastrovaní, dost náročná . Také počítejte s ochrannou lhůtou pro přihlášení původního majitele (ještě pár týdnů), ač je pravděpodobnost minimální, neb se jejich nález hodně propagoval a stejně se nikdo nepřihlásil..

IMG 20171024 124530

IMG 20171024 132900

IMG 20171024 145221