17.7.17 - Bora našla domov nakonec nedaleko původního, děkujeme všem za sdílení a super pomoc :).
------------------------------------------------------------------------------------------
Páneček umřel, paní nezvládá a "my ji mít nemůžeme".. A tak se ke mně dostala tato nijak neobvyklá žádost, abychom pomohli nutně domů 9ti leté fence NO, protože jinak nevím co.. A mně nezbývá, než jen doufat, že jednou lidi budou u pořizování pejska přemýšlet stejně důkladně jako u pořizování mobilu. Bora může být i venku, je nekastrovaná, zdravá. K ostatním pejskům spíš laxní, sama agresivní není. 
"Pořídil si jí pán na práci, ale bohužel, když jí byl rok, tak umřel a fenečka zůstala u paní, která se jí naprosto nevěnuje. za 8 let poznala jen kotec - celoročně a denně tak půl hodiny proběhnutí po zahradě, 1x týdně s ní jedna hodná paní chodila na procházku, na vodítku tahá, ale jinak lidi a psy neřeší. Na krmení dostávala ty nejobyčejnější granule a rohlíky. 
Fenečka je strašně vděčná za každé pohlazení, hožený míček, pozornost, ... Vždycky byla strašně vnímavá a učenlivá, jen trošku zbrklá a to má i teď i když už je to seniorka.
Paní se rozhodla, že už ji nechce a my si jí vzít nemůžeme.
Moc děkuji za zveřejnění na Vašich stránkách, mám totiž strach, že když ji nabídnu někde na inzerci, tak ji s prominutím někdo sežere, jsem tak trochu bezradná, protože jsme se vždycky o všechny naše zvířata postarali s přítelem až do konce jejich života a udělali pro ně všechno, z této situace nejsem vůbec nadšená."

IMG 0848

IMG 0851