7/2018 - TJÁDY DÁ DY DÁÁ!!! . Nejkrásnější možnou zprávu mi dnes poslala Michaela Špernogová z Neposedných Tlapek - SHEILINKA NAŠLA DOMOOOOV!!! Shelinka pocházela z mizerných podmínek, hodila si převýchovnou mezizastávku u mojí skvělé dočaskářky Petry, bohužel byla z původního domova březí. Dlooouhooo předlouho se jí nedařilo najít ideální podmínky, kde by ji přijali i s tím, že jak bude svého pánečka milovat, může ho milovat až k jeho obraně před ostatními . Ale podařilo se a Sheilinka se v novém domově usmívá na celé kolo ! JÁ SU TAK ŠČASTNÁÁ !!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.6.17 se Sheilinka vzhledem k potvrzení pokročilé březosti vrátila na kliniku, kde byla po celou dobu ošetřována, a pod dohled Neposedných Tlapek, které ji v takovém stavu oproti nám můžou přijmout a adekvátně ošetřovat. Zůstáváme v kontaktu a plné podpoře, do budoucna i v součinnosti při hledání domova. Do doby porodu a adopce štěňat nebude k adopci ani Sheilinka. Očekávaný termín možné adopce Sheilinky je tak srpen / září 2017.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Minipidi vlčanda, maličká cca 2-3 roky mlaďučká Sheila, s obří jizvou na srdíčku z minulosti, co se ale daří mílovými kroky odstraňovat :). Panenka s koulejícíma očkama se navazuje velmi rychle na svého človíčka, jak mi hlásí moje zkušená kamarádka s velkým srdcem Petra, u které je v dočasce, a kde se vychovává a učí, jak žít v klidu v tomto pro ni neznámém světě. Nezanevřela na lidi, ale zatím jsou její reakce různé, učí se klidu, ze spousty věcí má strach. Lásku vrací takovou měrou, že se musí až krotit, aby si ji nenárokovala jen pro sebe. K malým dětem prozatím by tedy vhodná nebyla. S ostatními pejsky vždy žila na jedné velké hromadě, takže nyní poznává blažený pocit vlastního (dočasného) pánečka, nesmírně rychle chápe a dobře se s ní pracuje, povely, výchovu, pravidla velmi rychle bere za své a snaží se vyhovět. Dočaskářka s ní pracuje intenzivně na zvykání na různá prostředí, lidi i zvířátka, aby je nebrala konkurenčně. Sheiluška má hygienické návyky, a nevypadá to, že by vyžadovala nějakou extra aktivitu co po fyzické stránce. Ale to uvidíme časem, musí se trochu stabilizovat.

Pro Sheilku hledáme do budoucna stabilní trvalou rodinku, nebo jednotlivce, kterému bude dělat věrnou a odddanou společnici ve městě nebo i na venkově. Nechceme, aby skončila jako pes u boudy, ale pokud ji necháte na zahrádce po dobu vaší nepřítomnosti, určitě ji bude umět i dobře ohlídat :).

Fenečku jsme převzaly od Neposedných Tlapek, které přebírali více pejsků z otřesných podmínek (schovaných ve skříních, opravdu doslova z jedné hromady venku, nesocializovaných, bojících se člověka). Sheilinku jsme si vyzvedli už naočkovanou, čipovanou, odčervenou i odblešenou. Necháme jí udělat ještě hlubší veterinární rozbory a kastrovat.

V případě zájmu prosím napište mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odkud Vám zašlu dotazník nutný pro adopci. Pro více informací můžete volat prosím mezi 19 - 20h na tel.č. +420 603 143 341. Děkuji :).

18554526 1563979286969839 1097757956 n

18516231 1563984200302681 1626405963 n

18362376 120332000609095593 1629177712 o