27.5.17 - Bambulka odjela do rodinného domečku u Brna, kde bude dělat parťačku na gauč starší paní, co žije v jednom domě s rodinou (kdyby náhodou bylo zapotřebí pomoct). Bambí jsem tam zavezla, má krásné prostředí, k dispozici i zahrádku, věřím, že se spolu s kopou lásky bude mít brzy úplně ideálně 
Bambulka bambí, naše třeštiprdlo k adopci :) !!! S ní je děsná sranda, to jste ještě nezažili, její zvukové projevy, když se drbe v posteli a válí sudy, její jódlování, no prostě radostné výskací stvoření, že na tom její zvukovém projevu pro jisotu raději pracujeme. Ne všude se tomu budou jen smát :).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bambí nemá jistou minulost, leč přítomnost spíš nemocnou tělíčkem i dušičkou. Tělíčko podstoupilo zákroky na odstranění zákroků na mléčné liště rovnou spolu s kastrací, dušičku se nám daří snad rychle hojit :). První dny pod postelí jsou minulostí, nesmělé pusinky naopak neustále darovány :). Bambinočka je cca 5 roků stará v rámci svého věku aktivní fenečka, která bude vítat klidnější rodinku co do hlasitosti, aby získávala i nadále pocity klidu a bezpečí. Tady je má, tak je vyrovnaná a usmátá. Vůči cizím lidem je zatím nejistá, raději se schovává před pohlazením, ale i na tom pracujeme. Naopak kamarády vítá s ocáskem zleva doprava, který ji samotnou div nesmete :). Očička se jí smějí vstříc lepším zítřkům, na které tato 7kilečková fenečka čeká u nás pod Blaníkem. Je zcela totálně pohodová, jen zatím vyděšená z městského provozu, neznámých lidí, situací. Také se bojí jízdy v autě, na všem ale pracujeme a jde jí to nadmíru dobře :) ! Je to moc veliká šikulka, s nožičkama do "O", které ji ale neomezují v radostném pohybu a vítání svých lidí :). Bambí se snáší s pejsky, fenkami, všemi lidmi (cizích se bojí, ale neútočí, to si u ní neumím ani představit), hospodářskými zvířátky, venkovní lesní nebo polní nehoní. Chodí i bez vodítka v neustálém kontaktu, jen při cestě domů zrychlí :). Slyší na své jméno, ale není podmínkou jej zachovat.

V případě zájmu o Bambulinku pište mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte prosím ve večerních hodinách mezi 19 - 20h na tel.č. +420 603 143 341. Děkuji a budeme se na zájemce těšit :).

IMG 20170401 220444

IMG 20170401 220740

IMG 20170404 114119