Trošinku ze zpožděním, ale tady v novém moc u počítače nesedím.. Taaakžeee!!! Aktualitky veselé i stručné..
23.9.16 - Zoinka našla domov :). Ve videjku je to ta světlá vpředu. Tím ale opustila svoji parťačku Viktorku, která stále domeček hledá.. Hodně lásky a svého človíčka, to teď potřebuje ze všeho nejvíc. Na dočaskářku se čím dál tím víc navazuje, a to není pro budoucí nutnou změnu dobře.
U nás se stále něco děje :). Přibyli další členové, s dovolením jsem si půjčila všeříkající koláž naší úžasné pomocné mámy Martí Mudrová - tam je totiž vidět pohodička a klid, co se tu snažíme udržovat :).
29.9.16 - Bohoušátko zvířátko jde dnes odpoledne na operaci. Má natolik špatné zoubky, že musí pryč. Z těch jeho dvou špičáků mu snad oba zachováme, ale stoličky vzadu jsou úplně špatné. A víme, že by to velmi rychle mohlo zasáhnout potom i vnitřní orgány. Nevylučuji také, že zvýšená svědivost může souviset právě s tímto problémem. Prostě zkažené zuby jsou průser a my se je budeme snažit co nejdřív opravit.. Prosíme snažně, myslete kolem 13:30 na nás, na křehkého jemného Bohouška. Bude potřebovat každou silnou myšlenku pro zdraví..
Děkujeme!