Říkali: "Kouše, bojí se, leží pořád na betonu v mokru ve výběhu, protože se bojí do vnitřní vyhřívané části. Útulek nese děda špatně, moc se s ním ven nechodí, vodítko nechce, tak ho vodíme na smyčce."
Tak jo... Přijel, viděl, a nikam už nepůjde . Popis odpovídal podmínkám, které útulek může nabídnout, při počtu pejsků prostě individi přístup moc nejde. Tady si Dráček nechal nasadit stopovačku, vyděšen z toho, že na něj někdo chce sáhnout.. Ale pak.. Už jen tím, že ho nikdo nevedl na škrtící smyčce, se rozběhl jak junák, prohnal slepičky, seznámil se se smečkou a užíval volnosti zahrady 
S Dráčkem bude víc práce na zdraví jak na psychice. Už večer začal poznávat krásu drbání v oušku, a tváří se sice opatrně k lidem, ale zároveň zvědavě a pomaličku, byť po pár hodinách, překvapeně, že ten kontakt nemusí být vždy tak špatný .
Bohužel zdravotně je to kostřička s obřími lysinami na kůži, kde má zbytky chloupků, tak to jsou dredy a slepence, má špatné trávení, tipuji i zanícená ouška dle toho, co cítím. Postupně zkusím dát miláska do kopy, aby si snad ještě stihnul užít trochu krás světa nejen zahradního. Bude z něj ňuňánek, co jen nikdy nepoznal lásky kus .
Děkuji Dan Brodie Moltaš za jeho dovoz až ze Zlína, pomoc se socializací a vůbec, že mi tu nejednou dělá tolik potřebná další chapadla na ty naše svěřence .

Pokud byste chtěli Dráčkovi přispět na léčbu, číslo účtu je: 2700954154/2010 (Fio banka), pro zahraniční platby IBAN: CZ7420100000002700954154, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

drak01

drak02