21.1.17 - Jimíčka jsem v horečnatém bezvědomí vezla záchrankou PetMedic na AAVet pohotovost do Prahy. Poslední hodiny se točil a točil dokola, konzultováno s ex útulkem, výcvikáři, veterináři. Nakonec usnul, ale natolik tvrdě, že jsem večer měřila teplotu a 40,5 nevěstilo nic dobrého.. Jimíček vydechnul naposledy v noci, po totálním selhání organismu. Jaterní hodnoty byly neměřitelné, ledviny zcela rozvrácené.. Stejně jako moje srdce. Totálně na cucky. Ten drobek uměl totiž i po pár hodinách vrůst do srdíčka navždy. Navždy Jimíčku, nikdy na tebe nezapomenu. Odpusť prosím, že jsem neuměla víc.. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak moc musel vytrpět chuďátko.. Do útulku Český Krumlov byl převezen po odebrání z otřesných podmínek u paní, která prostě péči o několik desítek pejsků nezvládala. Parazité ho připravili o část srsti, lysinky jsou vidět dosud. 
18-1-17 jsem Jimíčka přijala k nám do stálé smečky spolku Psí cesta František. Jimíčka nechám dostříhat, budeme hojit srst, necháme vyšetřit totálně suchá očička a ověřím možnost návratu zraku. Čeká nás doléčení chronického zánětu uší a postupné rozkrmování, jelikož toto klubíčko jen o málo větší než počítačová myš, je spousta chlupů obalujících kostřičku..

JIMÍČEK NENÍ K ADOPCI, dožije u nás a doufám, že mi dá dost času na to dokázat mu, že i ta lidská rasa stála za to.. Udělám pro to všechno. Momentálně spinká zababušaný v pelíšku, smečka ho přijala dnes už jako každého dalšího v klidu, a aby na něj nebufali při jeho chůzi poslepu, ohlídám já :).

Děkuji ochotě Psí útulek města Český Krumlov, že umožnili takto Jimovu adopci (po tom, co jsem jim o sobě poslala veškeré informace). Umožnili tak dožít pejskovi v teplíčku a snad se Jimík šance chopí a zabojuje. Je to takové malinké klubíčko, zatím roztřepané, nevědoucí, co a jak. Pomůžeme mu :).

15965587 748194378680351 4032484996685801911 n