Jareček

JAREČEK ZŮSTÁVÁ DOMA NATRVALO A BUDE POMÁHAT V BRNĚ V PSÍM PARKU S VÝCVIKEM REAKTIVNÍCH PEJSKŮ :) ! Děkuji Peti Marečkové, že dala prostor srdci - protože jedině tak to mohlo dopadnout, když byla původně v plánu mladá fenka na agility :-D. Každý, kdo ho v mém rodišti Brně nebo kdekoli na výcviku Psího Parku potkáte, pohlaďte ho za mě miláska.. Jareček je opravdu srdeční záležitostí.
10.12. - Jareček se svojí výjimečnou povahou odjel na zkoušku do nového domova :). Nová panička bude zkoušet využít jeho potenciál při výcviku reaktivních pejsků, popř. zváží návštěvy institucí s Jarečkem jako canisterapeutickým pejsekm v zácviku. Protože on na to fakt má :). Tak držme palce, aby si sednul s domácím pejskem, který je právě trochu akčnější, a pan manžel vzal dalšího příchozího namilost nejen oficiálně, ale i do svého srdce ;-) ..

Včera k nám přijel pan Božský z jednoho útulku, kde se pejsci nevenčí (nejedná se o klasický útulek, jako spíš o běžné řešení obcí problematiky toulavých pejsků - umístí kotce někam do technických služeb ap. a "stará" se vrátný; rozumějte - krmí). Přijelo číslo, anonymní označení. Skvělý pejsek dostal hned jméno po své zachránkyni dobrovolnici Jarmilce Pokludové (a ano, podobnost se jmény v mojí rodině není čistě náhodná, takže zdravím taťku a bratra :-D ). Bohužel tyto kotce nemají ani moc propagaci, tak jsem se o pejskovi dozvěděla hlavně díky dobrovolnicím; Jolance Stuskové.. Nebuďte lhostejní, ono to stojí za to ;-)..
Jareček je starší pejsek, dneska s ním pojedu na veterinu, abychom zjistili jeho zdravotní stav. Povahou je opravdu pro budoucího pánečka terno :). Mr. DOKONALÝ :)! S pejsky pomocí psí komunikace se domluví snad se všemi, pejsci, fenky, kastrovaní, nekastrovaní, velcí, malí.. (mám tu opravdu všehochuť a na každého našel cestu ;-) ). S lidmi je přítulný, vynahrazuje si měsíce, kdy byl jen zavřený a nikdo ho moc nepohladil. Ženy, muži, děti bez problémů.. Pro piškotek šel by světa kraj a sednout si se snad ti pejsci učí podvědomě :D. Venku dopilujeme přivolání, je vidět, jak ho všechno zajímá, obří zahrady se nemůže nabažit, stále by zkoumal venku všechny ty pachy a zprávy, které mu byly po nemalou dobu odepřeny. Přestože ploty nemáme po stěhování dokonalé, Jareček nemá ani tendence zkoušet se podhrabovat nebo utíkat, drží se naší zahrádky, venku na volno (se stopovačkou) se držel smečky. Neřeší ani slepičky, ani kozenky. Kočičky tu nemáme, ale s jeho chodící láskou na rozdávání si získá určitě i nepříjemnou mícu jako kamarádku :).
Jareček může jít takřka ihned do adopce (jen ověřím jeho zdravotní stav) :). V případě zájmu o pohodového bezproblémového tichého klidného veselého přátelského (dá se přát něco víc :-D ?! ) parťáka volejte prosím +420 603 143 341 nebo napište mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Jareček čeká u nás v hospicu pod Blaníkem, SČ kraj :).
2.12. - u veta vítal Jareček typicky před budovou všecny psíčkaře i psíčky. musela jsem se jednoho po druhém ptát, jestli může, že on je taková hračička seznamovací :). od každého koukal, jestli nepadne piškotek. do ordinace se těšil, neb tam byli lidi, a ty on rád, tak zas vrtěl ocasem na všechny strany, jakože děsně príma. a u našeho veta tedy je cítit ten typický chemický smrad. tak buď to Jareček nezná, nebo mu to bylo jedno :). Dostali jsme čip čip, to moc plakal, ale jinak byl tuze statečný! Nechal sebou manipulovat bez obav, je hrozně lehunký.. Ani na to tak nevypadá, ale jak jsem ho zvedla, byl jak pírko.. tak trošku pozměníme krmení ;-).Trávení má dobré, přestože kombinuje teda kdeco. Má cca 8 let, dobře vidí, ač v pozadí začíná zákal (v jeho věku běžné), horší sluch, srdíčko i plíce na poslech dobré, aktuálně nemusí brát žádné léky, defacto je to zdravý starší pejsánek :). Jen se musí sledovat chrup - začíná mu kámen a buď to bude chtít nechat ošetřit nebo zkusit podpořit jeho snižování. Já jsem přidala kelpu.

15192535 726284234187751 6576973482556067834 n