Pikolínečka

Dojelo k nám toto pidi stvoření na dlouhých nohách.. Jen pro uvedení do reality - Pikolínka má snad 3 kilečka. Je pohodová, malá, mazlivá. Ale stará. Šavlozubá. Přesto jsem si myslela, že silným sdílením ještě taková fešanda má šanci na domov - ani houby. Ani takoví mini pejsci dnes nemají jistotu domova na stará kolena. Útulky jsou přeplněné a Pikolí zabírala celý kotec pro dalšího pejska.. Pokud uvažujete o pejskovi, běžte nejdřív odlehčit těm, co tam čekají kolikrát roky, a beznadějně. Útulky mají i stovky štěňátek a adopční poplatky jistě nižší než koupě přes inzeráty.. Pokud nevíte o nabídce, napište mi vaše představy a ráda se s vámi spojím a poradím..
Inu přišla, viděla, pořádek si zjednala a odcházet věřím nehodlá :-). Plotem by prolezla raz dva, je velká jak ty oka v něm. Naštěstí ač přes bezpečnostní prvky, drží se mě za nohama, dožaduje se náruče, pokud znejistí, a netváří se, že by chtěla kamkoli jinam než panička :). Snažila se dokonce z pod peřiny vytlačit stálici Lojzíka, ale našli jsme jí místo na druhé straně mého těla pod peřinou, takže všichni jsou spokojení :).
Pikolínka je poslední mini pes, kterého beru. Takové malé stvoření, ale co umí nadělat za čoro moro, když přijeli chlapi na práci :-D ! Dogáč Dagles je oproti ní houby hlídač, tak ti dva se budou doplňovat - on bude zastrašovat pouze opticky a ona dodá audio kulisu :-D..
Naštěstí si zvyká na zdejší klid a to, že u nás se nemusí každý zvuk hlásit, u nás je zvukem i ticho a to velmi oblíbeným :). Jsem ráda, že to již po dni naše neohrožená maličká začíná také chápat :).