Než k nám pojedete

Usilovala jsem o vytvoření vlastního světa, tedy, každý má vlastní svět. Ale já chtěla i takové prostředí, které bude ladit s mým nastavením a hlavně vyhovovat účelu spolku, tedy zvířulátkům. Protože oni jsou můj smysl života, oni jsou moje energie, která se mi vrací, moji průvodci cestou stejně jako já jejich životem. A tak u nás platí vlastní pravidla, která si prosím pozorně pročtěte, než k nám pojedete. Na jejich respektování s dovolením trvám.

  1. První zásadní věc – připravte se na trávení času bez trvalého nošení mobilního telefonu. Zde máme telefony většinu dne odložené, ideálně ztišené. Podívám se na něj jednou za čas, ale nefunguje u nás neustálá pětiminutová kontrola sociálních sítí. Stejně tak, pokud si chcete něco fotit, prosím zeptejte se :).

  2. Nekřičte. Nemusíte mě zdravit do dálky; pejsci Vaši přítomnost za plotem ohlásí :). Přijdu, jak jen to bude možné. Zvonek nemáme. Práci ano :).

  3. V případě návštěvy s pejskem zavolejte, domluvíme se na detailech. Platí pro první návštěvu, potom už budete vědět. Vaši pejsci nebudou mít ostnaté, elektrické nebo jinak omezující obojky nebo „výcvikové“ pomůcky. Tady žijeme v klidu a pohodě a se zvířaty jednáme stejně tak.

  4. Nalaďte se na okamžik, připravte si čas tak, abyste nemuseli kontrolovat každou chvíli hodinky. Ostatně ty u nás nenajdete, řídíme se podle světla. Navíc sami zjistíte, že se tady tak trochu dá zastavit čas ;-).

  5. Mluvím zde otevřeně, upřímně, nic není tabu. Převádím Duše na druhý břeh, tudíž někdy je přítomna Milostpaní (smrt) a je to pro mě přirozená Cesta Koloběhu. Stejně jako Dar Života. Pokud cítíte chuť nebo potřebu hovořit o odcházení / přecházení / Smrti / víře v cokoli - směle do toho. A mluvím takto narovinu i s dětmi, které považuji za plnohodnotné bytosti rovny dospělým. Jestli toto nastavení s vámi neladí, zvažte délku pobytu zde ;) .

Děkuji za tolerování základní pětky a budu se těšit na osobní setkání.