Maxík

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1026624634083546&type=1

Externě pomáháme hledat domov malému, ale až moc akčnímu čivaváčkovi Maxíkovi.. Nechce se až věřit, že je stále v útulku, na chladných kachlíkách. Teď naštěstí je trochu tepleji, ale přeci jen.. takový pes patří do bytu.
Když Maxíček při své nejistotě z okolí, ke které musel mít asi někdy důvod, kouše lidi do šňůrek od bot nebo kotníků. Ne všechny a ne vždy. Ale je zapotřebí s tímto možným chováním počítat a správně a jemně ho usměrnit, dát Maxíčkovi prostor a čas, aby svou dříve ztracenou důvěru znovu našel. Z tohoto důvodu nedoporučujeme Maxíka do rodiny s malými dětmi. Maxík byl i účastníkem víkendu v psí škole a tam se jeho kousací chování vůbec neprojevilo. Pamlsky a hodné hladící ruce byly pro něj balzám.
Je to neuvěřitelný mazel, čistotný, má rád fenečky své velikosti, u větších má respekt. Je moc šikovný. Jak s ním pracovat, na to jsme už přišli, ale chce to řádně dodržovat. Případným zájemcům vysvětlíme.
V případě zájmu o Maxíka kontaktujte prosím Šárka Grešová, která vám na něj také podá ráda jakékoli bližší informace. Najdeme mini Maxíkovi svůj gauč ;-) ?