Čertík

16.3.16 - SDÍLENÍ MÁ SMYSL!!! DÍKY STOVKÁM SDÍLENÍ SE DOSTALA INFORMACE O ČERTÍČKOVI K TĚM SPRÁVNÝM LIDEM. A i díky spolku Pes nejvěrnější přítel našel svůj parádní domov na dožití :). Svět je přenádherné místo k žití :)! Děkuji za každého jednoho, kdo sdílel. Děkuji za Čertíčka. Děkuji, že jste a pomáháte :).

Starý pejsek Čertíček nemá před sebou možná dlouhé roky života, tím spíš by je neměl dožít za mřížemi :-( . Zaslouží si poznat ještě lásku člověka, který by mu mohl dopřát podzim života v teple a s pohlazením.

Čertíček je starší, milý a mazlivý pejsek, který by uvítal lidskou společnost. Nemá problémy pohybového charakteru, zatím i dobře vidí a slyší. V útulku jsou další tři pejsci, se kterými je pouštěný z kotce ven zároveň a nemá s nimi problém. Je spíš klidnější povahy, jméno má jen díky vzhledu, nikoli povaze ;-). Snášenlivost s kočičkama není ověřená..

Na krku má starou ránu po úvaze, která se občas přihlásí a olysá. Na varleti má neoperatibilní, metastázující nádor. Prognózy jsou v tomto případě jako věštba, někteří takoví pejsci mají pár týdnů, jiní (hlavně po změně prostředí :) ) klidně i několik měsíců až pár let (ač ty roky počítejme spíš na jednotky). Hledá lásku a porozumění na zbytek svého života... 

Záchytné kotce Vítězná

Vítězná Kocléřov 123

tel.: 775 191 623 - p. Dědek

http://www.zachytnekotce.estranky.cz/fotoalbum/