Beruška

Berušce pomáháme externě najít trvalý domov. Původní majitelka se o ni vůbec nestarala, Beru byla na zahradě i několik dní sama. Podle toho také vypadala. Okusovala zahradní nábytek, přibírala nezdravě ze šrotu pro slepice, přesto nezanevřela na lidi. Naopak lásku nejen s otevřeným srdíčkem přijímá, ale dvojnásobně i vrací :-* .

Beruška je cca 11 měsíční x NO s obrovským srdcem, velikánskou kopou šikovnosti, oddanosti a s mazlícím režimem. Je kompatibilní s fenkami i psy, na děti reaguje pozitivně, zvyklá spávat v kleci, hravá, nebojácná, NESKUTEČNĚ učenlivá a věrná. Základní povely zvládá s přehledem, přivolání má přímo na výbornou, hygienické návyky jsou bez problémů a jen je potřeba neustále hlídat volně ložené jídlo (i když i tato snad jediná její špatná vlastnost se za dobu 1 měsíce strašně zlepšila) ;-). 

V nepřítomnosti člověka hodně teskní a snaží se za člověkem utéct. S dočaskářkou a její fenkou běžně trávila 9h v práci v naprostém poklidu a pohodě. V žádném případě tedy není vhodná na zahradu jako hlídač, a bude dobré si vyhradit čas na naučení ji na samotu (tedy postupným zvykáním na delší a delší odchody). 

Hledáme jí tedy lidského parťáka nejlépe se zahradou na vyblbnutí a samozřejmě nejlépe někoho, kdo s ní bude mít trpělivost doučit ji samotě nebo s ní bude moct trávit delší čas.

Beruška je čipovaná, po kastraci, očkování, odčervení, s pasem a čeká na vás v Brně - Přízřenicích :). 

Kontakt v případě zájmu - Petra Suchánková +420 775 328 557

Více info zde: link