Vikinka

2.3.17 - člověk míní, život mění :). Zájemci, co si původně přijeli pro pejska Matýska, se kterým si ale nepadli až tak do noty, nakonec projevili nadšení při pohledu na fotky a info o Viktorce! A tak naše Janka neváhala z Trenčína sednout do auta, udělat si celodenní výlet, a v Praze jsme Viktorku předali do nového domova :). Je u báječných lidiček, kteří si ji chválí, a my zase je :). Budeme doufat v jejich zodpovědnost ohledně nadmíru připomínané nepouštění z vodítka. První zprávy jsou úžasné a skvělé, tak pokud byste se procházeli kolem přehrady v Praze - Měcholupech a viděli ji tam, dejte jí za nás pusu na čeníšek :). Viktorku budeme ještě nemalou dobu sledovat a hlídat jako oko v hlavě. Ale po roce a něco to vypadá, že tato krásná zrzečka je DOMA :) !!!

--------------------------------------------------------------------------------
9 kilo radosti, úsměvu a oddanosti. Víkouš snáší pejsky i fenečky, sama je kastrovaná, může tudíž opravdu bez starostí ke komukoli, kdo jí nabídne něhu a klid. V odhadovaném věku 6ti let zvládá dokonale hygienu, na vodítku netahá, chodí poklidně vedle pánečka. Ideální společník! Jak si získáte jednou její křehké srdíčko, nikdy vás nezradí, bude jen vaše, ostatních lidí si nebude všímat ani za úplatu :). Na srdíčku má drobný šelest, bere na něj jednu pilulu denně, ale v jídle ji šlupne ani o tom neví/te :). Žádný problém :). S Viki žijete v klidu, trpělivosti a láskyplném hlasu. Odměnou vám bude úsměv, hry, skotačení a parťačka do chvil nepohody :).

Začátek života neměla Viktorka snadný, od feťáka si odnesla šrámy na duši, a chvíli trvalo, než vůbec přijala lidskou ruku jako nástroj na hlazení. O to víc si to teď užívá :). Miluje člověka děj se co děj, už ale potřebuje jednu, stabilní svou vlastní rodinu, která jí dopřeje pocit zázemí a jistoty. 

Víkouš přeje láskyplný den :).


Mrkněte i na její videjka ;-) 
https://www.facebook.com/jana.marekova.7/videos?lst=100006102793019%3A1568210916%3A1481369917