Fanoušek

V překrásném věku snad více jak 17ti let odešla 10.6.17 překrásná dušička našeho maskota, dědulátka Františka.. Spousta z vás ho znali roky osobně, nosili v náručí, hladili jste ho. Vzpomínejme všichni v lásce, kterou mu posílám do další Cesty. Fanoušek byl srdeční záležitost pro všechny ♥.Františkova psí cesta je u konce.. Celý den se k tomu schylovalo, večer jsme si dlouze v náručí povídali, ale jeho dušička si počkala na nečekaný ohňostroj, co byl večer někde vedle.. Stejně takový byl i jeho život - hodný oslavy. Fráňo Fany, maskote mé Psí cesty, někdy slova nestačí.. však ty víš 💔..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁKLADNÍ POPIS: pejsek na stará kolena přivázaný v Brně, nar. cca 2001, útulek Brno Bystrc

POVAHA: Fanouška jsem si brala s útulku s tím, že mám počítat, že jako silný kardiak se mnou nebude asi dlouho. Inu z pár měsíců je již pár let a já jsem šťastná, že to byl on, kdo mě přesvědčuje každý den, jak i senioři jsou silní vůlí. Skoro nechodil, není se co divit, starší pejsci obecně v útulcích mají více klidu. Ve skupině dvou juniorů ale chytnul druhý dech. Pomalinku se za námi šoural, i v současnosti jsou naše společné vycházky přizpůsobené jeho tempu. Ale z jeho nožiček, kterými našlapoval jak kladrubák, se staly aspoň trošku osvalené hůlky, se kterými ujde solidně nejeden kilometr. Fanoušek už špatně vidí a skoro neslyší, s novými lidmi se tedy moc nekamarádí, pokud se k němu přibližují rychle. Smutnou zprávou je, že už ani ledvinky mu neslouží jak by měly. A tak vaříme dietní jídla na míru Faníčkovi, podporuji ho také přírodními a bylinnými lekváry a věřím, že u nás ještě nějaký ten pátek bude ;-).

MOŽNÁ PODPORA: majoritně finanční. Jeho léčba je trochu nákladnější než provoz zdravého člena základny. Fanoušek bere na srdíčko Cardalis, občas dáme na odvodnění Furon (máme ho dost), plus spousty bylinných a přírodních produktů na ledviny, včetně zvláštní dietky.

 

Číslo účtu: 2700954154/2010(Fio banka)

IBAN: CZ7420100000002700954154

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX