ZÁCHRANKA

Jestliže máte podezření, že jakékoli zvířátko ve vašem okolí nedostává adekvátní péči a nejste si jistí, co dělat, dejte mi o tom vědět. Můžete zavolat a situaci popsat na +420 603 143 341 nebo poslat i fotky z místa (či jiné materiály) na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Stejně tak mě neváhejte kontaktovat, pokud někde vidíte toulavého nebo opuštěného pejska, či jakékoli zvířátko v nouzi potřebující záchranu, a nevíte, kam to nahlásit, co dělat. 

Po domluvě můžeme poskytnout další služby jak pro obce, tak pro fyzické i právnické osoby.

Jedná se majoritně o MOŽNOST UMÍSTĚNÍ TOULAVÝCH PEJSKŮ, jejich karanténní zajištění, očkování, veškerý nezbytný servis včetně hledání trvalého domova. Ceník je individuální dle domluvy o spolupráci, zda se jedná o jednorázovou záležitost, nebo dlouhodobější spolupráci. Napište mi na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na +420 603 143 341.

Je možné také u nás na dobu nezbytně nutnou ponechat jakékoli JINÉ OPUŠTĚNÉ nebo ZRANĚNÉ ZVÍŘÁTKO. Takové ošetříme a následně předáme osvědčenému mysliveckému sdružení nebo záchranné stanici. Fungujeme tedy jako první pomoc pro lidi, kteří jinak neví, co by s takovým zvířátkem měli dělat. Neváhejte zavolat na +420 603 143 341 a pokusíme se najít okamžité řešení. 

V případě zájmu o PŘEVOZ MENŠÍHO ZVÍŘÁTKA mi napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. veškeré informace o transportu včetně předpokládaného data převozu. Musím upozornit, že toto není primární služba Františka, proto ji budu realizovat, jen pokud bude čas, a ve Františkovi všechno zajištěno na mou nepřítomnost. Ale třeba mě zrovna chytnete při jízdě Vaším směrem a pak nemám problém pomoct. Ceny jsou smluvní. 

 

 

  Odchyt toulavych zvirat  odstranovani kadaveru  1.stupen TKDM    B.M.T.  B.M.T. psi