PENZIÓN

Nabízím možnost zprostředkovat hlídání Vašeho miláčka, ať už jen na pár dnů, nebo během celé vaší dovolené :) . TATO MOŽNOST AKTUÁLNĚ UŽ NENÍ V MÉM HOSPICI, mám tu hlavně staroušky na dožití, co potřebují moji zvýšenou péči. Nicméně spolupracuji s ověřenými lidmi po Čechách i Moravě, takže bych vám v případě zájmu doporučila někoho zkušeného.

Doporučuji vždy rezervovat termín co nejvíc dopředu, obzvlášť pokud se jedná o často využívané dovolenkové doby, například o prázdninách, kdy poptávka po ubytování pejsků obecně dost roste. 

Na co se připravit? Většina hotelů nabízí dnes péči na vaší domácí úrovni, snaží se co nejvíce přiblížit podmínkám, které má pejsek doma. Samozřejmě pejskovi budete zpočátku chybět, pokud není zvyklý být bez vás. Ale nebojte, zkušení kynologové umí pejska zabavit tak, že se příště bude na "volno" od vás i těšit :).

Ceny jsou různé, v řádech stokorun za den, záleží hodně na servisu, který na pejska požadujete (krmení, venčení, ubytování, podávání léků, jiné speciální požadavky jako třeba opatrnost při manipulaci, nesmečkovitost, výcvik..). Vše je ale o domluvě a hlavně se neváhejte ptát, ptát a ptát. Jestli budete mít jakoukoli pochybnost, kam byste zvířulátko měli svěřit, tak ho tam nedávejte, dejte na instinkt. 

Pokud byste chtěli tip na hlídače, můžete mi napsat mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , připište prosím, o jakého pejska by se jednalo a z jakého jste regionu. Zkusím někoho ideálního k vám doporučit :). Samozřejmě tato rada je zadarmo, musíme si pomáhat a sama jsem ráda, pokud se vaše zvířulátko dostane jen do těch nejlepších rukou :)