PENZIÓNEK

Nabízím možnost pohlídat i Vašeho miláčka, ať už jen na pár dnů, nebo během celé vaší dovolené :) . Chodíme 2 - 4x denně na vycházku, podle počasí a aktuálního zdravotního stavu pejsků. Procházky jsou ryze přírodní, je tu spousta zvěře, proto (nejen) mám hlídané pejsky takřka vždy na vodítku (individuální domluva dle výchovy a zvyků pejska). K volnému výběhu mají obří zahradu i spousty kamarádů :). Na zahradě mám obvykle volně puštěné slepičky, v případě, že s nimi má váš pejsek problém, prosím dejte mi o tom vědět. Slepičky jsou zachráněné též a máme je rádi ;-). Vzhledem k tomu, že se nejedná o hlavní činnost spolku a nejsem tedy k dispozici na hlídání nonstop, zavolejte si prosím pro případnou domluvu na tel.č. +420 603 143 341, kde se domluvíme jak na podrobnostech, tak možném termínu, a v neposlední řadě i na ceně. 

Ceny začínají na 200,- Kč / započatý den za Vašeho miláčka, upravují se směrem nahoru i dolů dle předchozí spolupráce, nebo výměnou za jiné služby. Příplatky jsou za speciální požadavky. Na všem se ale dá domluvit :).

Psíci a zvířena jsou u mě vždy na prvním místě, takže nemějte obavy, u nás žijeme v lásce a klidu, a většina nováčků to hned pozná - do takové party s radostí zapadnou :)  Můžete ke mně dojet i se svým mazlíkem jen tak odpočnout, pobýt. Čtěte prosím potom pozorně "Než k nám pojedete". Děkuji.

Budeme se na váš tým těšit :)