Členství

Chcete pravidelně přispívat do spolku nejen ročním poplatkem 1.000,- Kč, ale i svými nápady, vizí a (nebo) úsměvem? Jako členi jsou u nás vítáni všichni dobře naladění lidé, lidé, kteří dávno zahodili vlastní ego a jde jim o dobro, lidé, kteří věří v životě na lásku, a kteří se jí nebojí otevřít. Také nám můžete pomoct i bez členství, potřebujeme kontakty ve všech koutech naší krásné republiky, jak pro prověřování rodin k adopci, tak k následné kontrole umístěných pejsků. Stejně tak se nám můžou hodit Vaše služby nebo i šikovné ruce. Možností je spousty, podmínkou je dobro v duši.

Pokud se chcete stát členy, napište prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. mail:

Do PŘEDMĚTU ZPRÁVY napište PŘIHLÁŠKA.

Do textu potom následující informace: Jméno a Příjmení, datum narození, trvalé místo bydliště, kontaktní adresa, mail a telefon a jak byste chtěli přispět do činnosti spolku.

Následně po potvrzení přijetí přihlášky odešlete prosím platbu 1.000,- Kč na účet 2700954154/2010 (Fio banka), pro zahraniční platby: IBAN: CZ7420100000002700954154, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX. 

Členové od nás obdrží potvrzení o členství mailem. Pokud budete chtít, můžeme vám vystavit i speciální kartičku. Jako členové se můžete účastnit členských schůzí a podílet se tak na rozhodování a fungování celého spolku. Pro členy také jsou zvláštní ceny na hlídání pejsků, mají speciální privilegia návštěvnosti a další výhody, které se postupně rozšiřují a doplňují, a o kterých jsou členové průběžně informováni. 

Nepřijmu každého jen pro to, že pošle tisícovku. Majoritně mi jde opravdu o člověka jako takového, jaký je. Proto mějte strpení s potvrzením členství a neposílejte poplatek, dokud k tomu nebudete vyzváni. Děkuji a budu se na všechny dobré lidičky těšit.