Určitě jste nasáli miliardu přání "hepy njů jérů" dosyta, stejně jako shrnutí, co se komu ne/povedlo. Můžu se ohlédnout za rokem 2016 velmi stručně (ať vás nenudím) - bylo to boží :-) ! Rok plný pejsků, práce okolo hospicu, stěhování do nového, bydlení v jurtě, noví pejskové, lidé, členové, zkušenosti, inspirace.. Bylo toho tolik, až jsem se musela na konci roku odpojit od netu, abych měla síly i dále. A protože návrat k realitě nikoli virtuální posílil mě (i mobil :-) ), s chutí do dalšího roku!

Pojďme se tedy společně těšit ;-).. Btw. vědci zjistili, že ze 60tis. myšlenek denně je 90% stejných jako včera. V čemž nás (vás s tv) dobře udžuje systém zprávami o tom, co se stalo (o tom negativním, neb strach je dobrý k manipulaci).. U nás je to jinak, u nás se rádi těšíme na zítřek :). A tv pro sichr nemáme :-D . Na co se tedy těším v roce 2017? Na společné posilování mysli (nekonečným optimismem), těla (fitko tu máme též - viz níže) i ducha pro dobro milásků, co u nás v hospicu mám a ještě mít budu :).

Ráda bych rozšířila venkovní výběhy, na další dva tu je prostor. Máme šikovného truhláře, co nám udělá za dobrou cenu kotce i vyhřívané boudy :). Čeho není nikdy dost, je pomocných rukou :). Pokud by vás tedy zajímal den v srdci přírody, strávený prací, co dává smysl (kolem zvířátek), jste srdečně vítáni do naší nevirtuální reality :). Fitness lze strečingové - míchání krmiv pro drůbež, přes impregnace domečků (šmudlání štětcem), natáhnutí stínící techniky, kardio - sekání dřeva nebo posilovací - skládání dřeva na zimu, přenášení těžších věcí. Pro kutily je příležitostí k montování a stloukání také spousty :-D.

Přibude více drůbeže, vajíček není nikdy dost. Jednak pejsánkům po nich skvěle vypadá srst (a od našich holek se na vajíčka vysloveně těší; na ty z obchodu fakt ne), a pak také ráda směňuji se skvělými sousedy za jejich zeleninu nebo bylinky. Na podzim už přibylo 20 křepeliček, ale jsou ještě malinké, snůšku zahájí asi až na jaro. Tudíž půjde spíš o další druh slepiček. Pokud byste věděli o někom, kdo se jich chce zbavit (ale ideálně ještě snášejí, neb je máme i na užitek) - dejte mi vědět :). Zavádím si však pro svou ochranu právě té dušičky hodiny, kdy vás prosím o kontakt: mezi 19 - 20h večer prosím. To je doba, kdy mám obsloužená všechna zvířáka, aktuálně je venku tma, tudíž sednu konečně k ntb, máme obvykle nakrmeno, a večerní směna s důchodci nočními trajdaly ještě nezačala :). Také lze psát na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde budu častěji. A každý měsíc od 24. do konce se odpojím z netu. Nechci znovu zapadnout majoritně do jiné reality, než té naší dokonalé skutečné :). Pokud tedy budete něco potřebovat nutně, najdete mě na mobilu +420 603 143 143 (19-20h ;-) ).

Těším se na každý nový den, těsím se ze světa, z pejsků i lidí, co potkávám, ze svého života pro to, že díky životům ostatních dává smysl :).