TRVALE UVÍTÁME

Chcete nám pomoct a NEMÁTE MOC PENÍZKŮ? NEVADÍ! Zavolejte, přijeďte pomoct s manuální prací, vždy tu bude co dělat pro ty, kteří mají rádi přírodní fitko. Můžete také vyvenčit pejsky, postarat se o jejich pohodlí, nebo jen tak pobýt a pomoct nám Vaším úsměvem a stejným smýšlením.

NEMŮŽETE DOJET nebo nemáte čas? NEVADÍ :) ! Pomůžete nám třeba sdílením pejsků na našem facebookovém profilu, nebo se můžete stát členy spolku a být tak přímou součástí dění. Viz také Přihláška do spolku.

CHCETE POSLAT PENÍZKY NEBO MATERIÁLNÍ DÁREČKY? Pokud chcete podpořit konkrétního pejska, dejte do předmětu platebního příkazu jeho jméno, prosím. Určitě dáme na našich facebookových stránkách vědět, co pěkného jsme mu z Vašeho daru pořídili nebo jakou podporu zajistili. Číslo transparentního účtu je: 2700954154/2010 (Fio banka),IBAN: CZ7420100000002700954154, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX. Z materiálních věcí se u nás neztratí nikdy savé podložky, peřiny, polštáře..

Jestli chcete zakoupit a poslat krmení, potom prosím jen o granulky, kterými krmíme - můžete objednat rovnou na veterině, kam chodíme (MVDr. Luňáčková, objednává se u manžela pana Luňáčka: +420 739 351 169. Stačí zavolat a říct, za kolik penízků chcete granulky pro Psí cestu František koupit a další pokyny už vám řekne :-) ). Uvítáme i konzervy - renální (ledvinovou), ale také na srdíčko, pro seniory či na optimalizaci váhy. Krmím pejsky pouze kvalitní stravou, prosím tedy čtěte obaly o složení, nikoli jen reklamní etikety ;-). Pokud smím dát tipy, pak se u nás nikdy neztratí Grand Carno, Lulullus, nebo jiné značky, které mají poctivý obsah masa a k tomu nějakou zeleninku nebo brambůrky :). 

S láskou děkuji i za ty, co neumějí mluvit slovy, ale vyjádří vám to rádi osobně ;-)