Tož jako píše se o nás kudy chodím, žejo :) :) :) , ale některé články jsou výjimečné, jako například loni o nás Psí kusy napsali na 4 stránky! Což jsme zabrali vskutku nemalou část čísla :). Obřím způsobem tak ale pomohli adopcím, protože inzerce našich pejsků dostala svůj prostor na celou A4. Také jste volali a psali, jak nám můžete pomoct (nikdy se u nás neztratí: savé podložky, vit.B, Alavisy, produkty Dokonalé lásky... - jsem si hned musela udělat malé promo :) ). V letošním roce mě poprosili o malý souhrn, co se povedlo, nepovedlo, co plánujeme..

Takže kdo nestihl trafiku a koupit si Psí kusy 3/19, tak ve stručnosti vám to písnu i semkonc. Co se povedlo.... ježííííš, toho bylo tolik :) :) :) ! Co chystáme... ježííííš, toho je tolik :) :) :) !

Takže asi tak :). Nechcete raději přijet :) ? Jsme pod magickým Blaníkem, můžu vám na vycházce vyprávět o jeho síle a třeba ji i také ucítíte i fyzicky, přijeďte přiložit ruku k dílu nebo můžete třebas jen vyhřebelcovat koníky, pokud by na vás ostatní zvířulátka byla moc malá :). Práce tu je veselá, co člověk dělá rád, protože hned se na něj usmívají něčí vděčné oči (minimálně moje :) ). Najde se pro každého, fyzicky zdatné i nemohoucí, protože byť jen pohlídat azyl, přiložit do kamen, otevírat dveře, měnit vody.. .takové hlídání, kdy můžu odjet na víc jak dvě hodinky, se také vždy hodí :).

Kdo nemůže přijet a chtěl by pomoct na dálku finačně, máme otevřený účet 2700954154/2010 (Fio banka), kam můžete nakouknout, co se kdy kam posílalo, a ke každé jedné platbě najdete popis, na co se peníze využily, plus doklad (na fejsbůkové skupině). Jo mimochodem, ten fajsbůk, si dělá srandu s těmi změnami, takže nejdou sdílet alba třeba, tak jsou pséci většinou u mě na profilu jako veřejní. To mě jen tak napadlo si taky jednou na něco postěžovat.. Budu ráda jinak, pokud byste mohli pravidelně postrádat třeba padesátikorunačku, za trvalé příkazy. Ono se to po malinkých kouskách posčítá a hned je na konzervu pro pejska každý měsíc :) :) :).

Jinak si nestěžujeme a žijeme pořád v lásce a úsměvu. Sluníčko nesvítí každý den ani u nás, ale to tak musí být. Stín je důkazem světla ;-).. miluju svůj život. Díky životu okolo mě. Můj život má cenu díky jim. A jsem za to pořád furt trapně vděčná :). Hawk.

psikusy3 19psikusy luci

psikusy jurta